طلاملا

طلا ملا از سال 1396 با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ی طلا و جواهر آغاز به کار کرد و امید بر این است که مشکلات انتخاب و یافتن طلا و جواهر دلخواه شما با این سیستم برطرف گردیده و خریداران به سادگی بتوانند زیباترین مدل مورد نظر را با توجه به وزن ، قیمت مورد نظر و نوع سنگ به سادگی پیدا کنند .
تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی آماده پشتیبانی و خدمات برای شما میباشد.
تمام تلاش و توجه ما حفظ کیفیت و به روز رسانی دائمی این ابزار توسط کارشناسان خبره و آموزش دیده می باشد.
حفظ حریم شخصی از اولویت های اصلی طلاملا میباشد و تمام تلاش شبانه روزی کارشناسان ما حفظ امنیت سیستم می باشد . هیچ گاه اطلاعات شما در این نرم افزار در اختیار افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
هزینه:
از آنجایی که ساخت، نگهداری و پشتیبانی این سیستم دارای هزینه های بسیاری است و این سیستم موجب اشتغال مستقیم چندین نفر شده که تعداد کارکنان بخش خدمات روز به روز در حال افزایش می باشد و همچنین این مجموعه هیچ برنامه ای برای اخذ تبلیغات ندارد و استفاده از آن را در حال حاضر منوط به پرداخت هزینه 2 هزار تومانی از سوی مصرف کننده کرده ایم، لازم به ذکر است امکان تغییر سیاست های مالی ما در آینده وجود دارد.
آیا با هر بار استفاده باید این هزینه را پرداخت کنیم؟
خیر شما با یک بار پرداخت تا زمانی که نرم افزار را از روی تلفن همراه خود پاک نکرده اید میتوانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید.
آیا میتوانیم طلای خود را به صورت خانگی برای فروش قرار دهیم؟
خیر، این امر خلاف قوانین طلاملا است و در صورت مشاهده، طلاملا امکان پیگیری حقوقی را برای خود مجاز دانسته و قطعا با آن برخورد خواهد کرد.
چرا ؟ شما برای ما مهم ترین هستید اما ما دو دلیل برای انجام اینکار داریم:
دلیل نخست این است که هدف ما از ساخت این نرم افزار کمک به خریدار برای انتخاب بهترین و همچنین کمک به شغل طلافروش های محترم عضو میباشد . ما قصد تداخل در بازار سنتی طلا و جواهر را نداریم و به شدت مخالف نرم افزار هایی هستیم که با هدف سودجویی قصد نابودی مشاغل سنتی و ایجاد تغییرات جدی در بازار را دارند.
دلیل دوم هم این است که از آنجایی که امکان تقلب و سودجویی افراد ناسالم در همه جا وجود دارد به همین علت همیشه از شما خواهش میکنیم که حتما از فروشندگان مجاز دارای مغازه و پروانه کسب خرید نمایید .
طلاملا هیچ مسئولیتی در قبال فروشنده و فروشگاه ارائه دهنده کالا و نحوه رد و بدل کردن کالا و وجه آن به عهده ندارد و خریدار موظف است با حضور در فروشگاه مورد نظر شخصا و یا توسط کارشناس خبره از اصالت کالای مورد تقاضا اطمینان حاصل نماید.
خرید و فروش طلا به صورت خانگی و در خارج از فروشگاه های معتبر که عضو اتحادیه صنف طلافروشان نمیباشند بر خلاف قوانین و مقررات این نرم افزار(طلاملا) می باشد.
این نرم افزار(طلاملا) هیچ گونه مسئولیتی در قبال نو یا دسته دوم بودن، وزن، عیار،نگین، وزن نگین و سایر اطلاعات موجود در نرم افزار ندارد و تشخیص آن بر عهده خریدار در فروشگاه محل ارائه کالا می باشد.