سرویس طلا

سرویس طلا

چکیده مطلب :

یکی از کارهای قبل از عروسی خرید سرویس طلا هست و از اونجایی که قرار است یک کالای چندین میلیونی خریداری کنید که برای بسیاری از ماها مبلغ سنگینی هست پس بهتره نکاتی را رعایت کنید تا از افتادن به دردسر جلوگیری کنید.

خب سرویس طلا همونطور که از اسمش پیداست متشکل از گردنبند طلا ، دستبند طلا و گوشواره طلا است که البته با نیم ست طلا آنرا اشتباه نگیرید که شامل پلاک طلا ، انگشتر طلا و گوشواره طلا است. بسته به توان مالی و همچنین مشکل پسندی عروس و داماد در انتخاب سرویس طلا این پروسه میتونه یه پروسه لذت بخش و فراموش نشدنی و یا زجر آور و پر از اعصاب خردی باشه. از اونجایی که خرید طلا در کشور ما نوعی سرمایه گذاری به حساب میاد خرید یه سرویس طلای خوب و سنگین هم برای عروس و هم برای داماد یه سرمایه گذاری محسوب میشه ؛ ما برای ساده تر شدن این پرسه بهتون پیشنهاد میکنیم قبل از رفتن به طلافروشی بودجه خودتون را در نظر بگیرید و مدل مورد نظر خودتون را انتخاب کرده باشید که هم در وقت خودتون صرفه جویی کردید و هم احتمالا دچار حاشیه و سردرگمی و احتمالا پشیمانی نخواهید شد در این حالت پینهاد ما استفاده از اپلیکیشن اندروید طلاملا هست که خیلی کارتون را ساده تر میکنه شما با یه جستجوی ساده درون اپلیکیشن میتونید انواع مدل سرویس طلا شامل سرویس طلا زرد ، سرویس طلا سفید ، سرویس طلا بدون نگین ، سرویس طلا ایتالیایی ، انواع سرویس طلا عروس و ده ها مدل سرویس طلا عروس را به سادگی و با تلفن همراه خودتون ببینید اما از اونجایی که خرید سرویس طلا نیاز داره که حضوری اونو از نزدیک بررسی کنید پس از اینکه مدل مورد نظر را انتخاب کردین میتونین حضوری درب مغازه مورد نظر تشریف ببرین و خریدتون را انجام بدین.

سرویس طلا

از فروشگاه های معتبر خرید کنید

حتما سعی کنید به صورت حضوری خرید کنید و فراموش نکنید با خرید از فروشگاه معتبر و دریافت فاکتور معتبر از فروشنده تا حد زیادی میتونه خیالتون راحت باشه از بابت اصل بودن کالا ، عیار اون ، و همچنین نو بودن سرویس طلای مورد نظر.
مواظب محدود سودجویان بازار طلا و جواهر باشید
یک نکته مهم موقع خرید طلا، تشخیص طلای دست دوم است. طلای دست دوم را در بسیاری از موارد می‌توان از قفل آن شناخت به این ترتیب که باید یک نگاه به ظاهر آن به خصوص به قفل و بندی است که در آن به کار رفته است بیندازید. در طلای دست دوم، این قسمت‌ها در مقایسه با بخش‌های دیگر، براقیت کمتری دارند و این به خاطر استفاده‌هایی است که از طلا شده. همچنین در این قسمت خش‌هایی هم ممکن است دیده شود.

سرویس طلا با نگین

اگر هدف شما از خرید سرویس طلا سرمایه گذاری است توصیه ما به شما این است سرویس طلا بدون نگین را خریداری کنید.
قطعا این نکته مهمی است که هنگامی که قصد فروش سرویس طلا را داشته باشید وزن تمامی این نگین ها از سرویس طلا کسر خواهد شد اما در هنگام خرید وزن طلای شما به همراه نگین های آن محاسبه خواهد شد. امروزه با رشد تکنولوژی اگر چه شباهت نگین‌های مصنوعی به اصل بسیار زیاد شده؛ اما ابزار بررسی و راه‌های تشخیص اصل از بدل نیز دقیق تر شده‌اند. از جمله مشخصات ظاهری برای تشخیص سنگ‌ها می توان به رنگ ، شفافیت ، جلا و ناخالصی‌های طبیعی اشاره کرد که البته این تشخیص تنها از عهده کارشناسان حرفه‌ای برمی‌آید.

سرویس جواهر

اگر به خرید جواهر علاقه مند هستید، حتما جواهرات و سنگ‌های قیمتی را فقط و فقط از واحدهایی که زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر هستند و پروانه کسب دارند، خریداری کنید.
نکات انتخاب جواهر اصل هم تا حدودی مثل طلاست، یعنی باید طبق فاکتور به فروشنده اعتماد کرد. در جواهرات به طور کلی، ۴نوع سنگ قیمتی (الماس، زمرد، یاقوت کبود و یاقوت قرمز) وجود دارد و بسیار زیاد سنگ‌های نیمه قیمتی مانند سیترین ، توپاژ ، آمیتیس و... بسته به اینکه هنگام خرید جواهر چه سنگی را در اولویت قرار دهید یا تشخیص مرغوب بودن سنگ، دغدغه بسیاری از خریداران جواهر است؛ اصلی ترین راه شناسایی سنگ های قیمتی ونیمه قیمتی از مشابه های مصنوعی یا کم ارزش آن ، مقایسه خواص فیزیکی و شیمیایی آن هاست که یا با مشاهده ظاهری تشخیص داده می شود و یا با آزمایش قابل بررسی است.

ویدیو از کانال یوتیوب طلاملا:موضوعات پیشنهادی:
 | 
 |